POZNAJ NAS

POZNAJ NAS :-)

Cukieteria jest grupą ludzi, która od kilku lat z pasą tworzy sklep internetowy dla profesjonalistów i wielkich amatorów cukiernictwa. Z ogromną radością dzielimy się wiedzą i doświadczeniem jakie sami zdobywamy podczas wielu szkoleń teoretycznych i praktycznych .

Współpracujemy z grupą najlepszych Cukierników i technologów w Polsce. Dlatego też nasza wiedza podparta jest branżowym wsparciem na wielu płaszczyznach. Szkolimy się bezpośrednio  u producentów w kraju i za granicą. Bierzemy też udział w szkoleniach w akademiach cukierniczych takich jak np. Akademia Czekolady Barry Callebaut w Łodzi oraz Warsaw Akademy of Pastry Arts w Warszawie.

Intensywnie szukamy nowości, monitorujemy trendy światowe w cukiernictwie i lodziarstwie i wdrażamy je w ofertę produktową Cukieterii.

Posiadamy w ofercie produkty cukiernicze, dodatki i akcesoria do tworzenia słodkich kreacji, wypieków, deserów, monoporcji, nowoczesnych tortów i rzemieślniczych lodów.

Niektórzy mówią życie to „pudełko czekoladek”. Dla nas jest to wielka bombonierka pełna niespodzianek i zaskoczenia w której jedynie wyobraźnia może nas ograniczać w tworzeniu smaków, tekstur i kolorów.

Jesteśmy częścią Sempre Group, będącej jedną z najdynamiczniej rozwijających się hurtowni w branży cukierniczej. Dzięki przestronnej siedzibie, możesz poznać nas nie tylko wirtualnie, ale również odwiedzić stacjonarnie na dwóch poziomach sklepu, w którym prowadzimy również sprzedaż bezpośrednią i spotykamy się z naszymi klientami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: